ANDREI ZEVAKIN ON CANCELLED?

5 000 Vaatamised 89 tuh

Kommentaarid

 1. Hans Pikani
  Hans Pikani
  3 місяці tagasi

  andrei sa oled nii tore ja lahe youtuber mulle meeldivad su videod väga

 2. Hans Pikani
  Hans Pikani
  3 місяці tagasi

  tsau andrei sa oled parim youtuber pole midagi muud vaadata kui sind

 3. Alan Durier
  Alan Durier
  3 місяці tagasi

  Selline manipuleerimine on väga tuttav. Hea, et oled valmis väljendama end enda keskkonnas. Oled väga hea mõtleja. Sinu videotele sattudes kisub ikka ootamatult endalgi naeru lahti ja tänapäeval pole eriti suurt mis naerma ajaks. Edu Sinu Tegemistes.

 4. Liisbeth Pääsukene
  Liisbeth Pääsukene
  3 місяці tagasi

  päris haige😬

 5. Silvar Rägastik
  Silvar Rägastik
  4 місяці tagasi

  Ma ei saa muud soovida kui jõudu. On olnud lähedane kontakt meediaga, olen näinud kuidas iga sõna väänatakse. Käitusid väga õigesti!

 6. Rihard Rix
  Rihard Rix
  4 місяці tagasi

  Ma vaatasin eesti laulu suht hea laul teil

 7. Regon Klimov
  Regon Klimov
  4 місяці tagasi

  #STORYTIME

 8. Isabell Riipus
  Isabell Riipus
  4 місяці tagasi

  Imetlusväärne, et suudad igas olukorras viisakaks ja ausaks jääda! Kahju, et osad inimesed pole seda veel ära õppinud 🤦🏾‍♀️

 9. Janar Lillemets
  Janar Lillemets
  4 місяці tagasi

  Negatiivsus müüb, sellepärast seda kajastataksegi

 10. delirium inthebox
  delirium inthebox
  4 місяці tagasi

  i like you but your very controversial

  1. delirium inthebox
   delirium inthebox
   4 місяці tagasi

   you´re sri

 11. delirium inthebox
  delirium inthebox
  4 місяці tagasi

  Ja Andrei, su vabandus ei olnud siiras. Pigem oli see udupeenelt ridade vahele topitud ülbus, mis garanteerib et kõik, kes on kunagi kuhugi jõudnud üldse, saavad kõigega läbi. Ning Seidi ja Ada kaasamine oma podcastidesse on odav. Pole neile neiudele midagi ette heita. Hästi panevad. Oma olematut lollust reklaamides. Aga miks sina sellise asjaga tegeled?

 12. Andreas Kõuts
  Andreas Kõuts
  4 місяці tagasi

  nice

 13. delirium inthebox
  delirium inthebox
  4 місяці tagasi

  Oeh... Andrei, ajakirjanikud vihkavadki neid kõige rohkem, kes selleks kõige vähem põhjust annavad. Osati on see nende töö osa. Mida ma ka mõistan, aga see ei tähenda, et seda samal ajal jälestada ei võiks. Kandideerisin mõned aastad tagasi sõbranna24 vms peatoimetajaks ja siis kui järgmisesse vooru edasi pääsesin, saatsin pekki, sest järsku jõudis kohale millega tegu. Sa oled ülitark mees ning et jätsid vastamata, aga vastad praegu kõigile/kõigele korraga, on geniaalsus! Samuti see Su praegune video andis mõista, kui valesti ise mõnes olukorras käitunud olen. Aitäh Sulle! Su videod teevad alati tuju heaks, oled sõbralik ning tõesti näha et hea hingega inimene. And you know what. There are two kinds of people in the world - the ones who drink and the ones who serve. Need, kes sind ähvardavad, on kohe kindlasti viimased. Edu Sulle kõiges! Never change.

 14. pingpong
  pingpong
  4 місяці tagasi

  Kaja kallas lambilõdvik

 15. Sarah-Mia Aus
  Sarah-Mia Aus
  4 місяці tagasi

  Ma hääletasin 12 korda oleks pidanud rohkem

 16. Meribel Sillasoo
  Meribel Sillasoo
  4 місяці tagasi

  Ma olen kindel (kuigi ei tahaks olla) et kroonika teeb uue artikli sellest videost lih😠

 17. Meribel Sillasoo
  Meribel Sillasoo
  4 місяці tagasi

  Ma reaalselt Karjusin kui te jäite viiendaks 1.olin õnnelik vähemalt 5 koht 2. KURAT MIKS NAD EI HÄÄLETANUD 😭😠 Muidu oli nii hea laul et laulan seda tänaseni💖

 18. Alicia Halliko
  Alicia Halliko
  4 місяці tagasi

  Ma ei poolda pidude korraldamist praegusel ajal, aga need ajakirjanikud on mingid loomad. Seda juba ammusest teada, et Eesti ajakirjandus üks naljanumber. Nad võiks oma "faktid" pista sinna, kuhu päike ei paista. Kui Eesti laulu finaaliks valmistuti ning finaal toimus, tahtis valitsus veel lõpuklasse tagasi kooli saata (ajavahemik oli sinnakanti). Kahju on see, et kui sa oled natukenegi kuulsam inimene Eestis, siis tehakse sellisest asjast nii suur asi ning tundmatud inimesed võiksid ilma probleemita korteripidusid korraldada. Ma ei poolda seda pidu, aga samas ma ei mõista sind hukka selle eest. Mingeid piiranguid polnud (ainult nett võeti ära) ning kui teil ei olnud sümptomitega inimesi, siis seda ei saa ju koroonapeoks nimetada.

 19. Kaikko Otsing
  Kaikko Otsing
  4 місяці tagasi

  Jaksu ja jõudu. Hea ülevaade asjast 💪💪

 20. Valdo Essmann
  Valdo Essmann
  4 місяці tagasi

  Ometi toimuvad hetkeseisul kõikvõimalikud saated, nagu Õhtu, Duubel, Suur Pühapäev, kus inimesed lausa elavad teineteisel seljas.

 21. Betryna Babajev
  Betryna Babajev
  4 місяці tagasi

  FUCK AJAKIRJANDUS

 22. Laura Kalve
  Laura Kalve
  4 місяці tagasi

  Ma pole ühegi ajakirjaniku nime siit kunagi isegi kuulnud mitte... Siinkohal tahakski neilt küsida, who the fuck are you? Minu jaoks on nad mitte keegi, kui nad tulevad Eesti parimat youtuberit ähvardama ja manipuleerima. Väga alatu ja lapsik.

 23. SaadanaSigitis
  SaadanaSigitis
  4 місяці tagasi

  Naljakas, et ajakirjandus ei suuda isegi valesid välja mõeldes huvitavaid artikleid kirjutada. Tekib küsimus, kui halb nende töökorraldus on ja kas tõesti andekamaid inimesi ei leidu sellistele tööpositsioonidele

 24. coobalt
  coobalt
  4 місяці tagasi

  keerulistel asjadel on lihtsad lahendused. kui mingi kuradi mäger sind peedistama hakkab siis tuleb lihtsalt öelda ..........."MINE PERSSE!!!" ....

 25. Ke Nt
  Ke Nt
  4 місяці tagasi

  "Ja kirss tordi peale - minust tehti ka karikatuur, kus ma toon teile Covidit" 😂😂 Ma ei või... Ei jälgi meediat juba viimased kolm aastat ja mul on hea meel, et pole selle peale oma ajurakke kulutanud. Ajakirjandusel on juba pikemat aega väga shit maine alates sellest, et seal kirjaoskamatud töötavad, lõpetades nende räpaste võtetega. Ajakirjanikuamet on tänapäeval juba sõimusõna ja häbiasi. Ja põhjusega

 26. Henri Kotsar
  Henri Kotsar
  4 місяці tagasi

  Video lõpus oli veidi pimedaks läind su taust, natuke kaua filmisid?

 27. Raja Teele Loves
  Raja Teele Loves
  4 місяці tagasi

  Noh... Sinult vähemalt Kroonika üritas kommentaare saada... minust kirjutavad nad niisama 😂 olen korduvalt avalikult neid vi...u saatnud. Isegi telekast kuuldud lauseid sõnastavad nad ümber ja panevad tsitaadina kirja. Soovitaks laimu ja valeinfo eest vastutusele võtta. Palju tugevust! Ja aitäh, minulgi oli kasu kuulda, kuidas asju aetakse.

 28. The Sleeping Red Knight
  The Sleeping Red Knight
  4 місяці tagasi

  you tell 'em King AZ!

 29. Aivar Jänes
  Aivar Jänes
  4 місяці tagasi

  Andrei, miks Sa nii pahur oled. Tea seda, et kui Sinust ei räägita/kirjutata, siis Sind polegi olemas. Peaksid tänulik olema, et tänu 22 artiklile oled nüüd veelgi kuulsam. Kui ma oleks ajakirjanik, siis kirjutaks artikli pealkirjaga "Andrei vastab vaid Kaja helistamisele". OK, kuid mida mina Sinu videost teada sain on - ärge helistage Andrei Zevakinile pühapäeval kell 20 :)

 30. Lili Heleen Mikk
  Lili Heleen Mikk
  4 місяці tagasi

  Ajakirjandus peale seda "ye, we ain't talking about that"

 31. Ronks
  Ronks
  4 місяці tagasi

  Ma ei saa aru mks ajakirjanikud peaved igast kui viimasest asjast yles postitama?

 32. Return Estonia
  Return Estonia
  4 місяці tagasi

  Kohe näha et Andrei tiltis , vastu lauda tagumisest varsti laud katki

 33. Margus Kaldjärv
  Margus Kaldjärv
  4 місяці tagasi

  Kallase käsilased 😀

 34. Nikita
  Nikita
  4 місяці tagasi

  Попа загорелась :D

 35. rokilaps
  rokilaps
  4 місяці tagasi

  Hea Andrei, see video tekitas kahetisi tundeid. On ju tore, et said oma valesti käitumisest aru. Vähemalt tundus vabandus siiram kui mõne muu tegelase oma. Aga kui samas videos räusata igasugustel muudel teemadel, siis on veidi kahtlane. Lisaks veidi ikkagi end õigustasid ka (a la siis polnud piirangud veel nii karmid). Su teatud jagatud info pole ka päris õige ja hetkel manipuleerid oma vaatajaskonna arvamusega. Ma just mõtlen neid "ähvardusi". Kogu infot ma ju ei tea, aga kui ajakirjanik ütleb, et vajadusel peab koguma infot mõnest muust allikast, siis see pole ju ähvardus? Ajakirjaniku töö ongi koguda infot erinevatest allikatest. Eriti olukorras, kus peategelane ise midagi ei räägi. Siin oligi su kõige suurem viga (pärast seda pidu muidugi). Kui juba olukord ärevaks läks, siis oleks pidanud ise KOHE sel teemal sõna võtma. Kui ajakirjanikega suhelda ei taha, siis kas või oma kanaleid kasutades. Või sa tõesti arvasid, et kui peidad pea liiva alla, siis kaob probleem iseenesest? See jama oleks läbi olnud paari päevaga. Nüüd oleme sellest juba nädal aega jauranud. Ise sa toitsid oma "ma ei räägi teile midagi" suhtumisega meediat ning olles avaliku elu tegelane ei saa sa eeldada, et meedia sinust midagi kirjutada ei taha. Veerpalud vaikivad oma dopinguasjas. Kas siis ajakirjandus peaks selle lihtsalt ära unustama, sest äkki härrade jaoks on küsimused ebamugavad? Lisaks, need koroona-Andrei, koroonapidu jms väljendid... sa ju saad ise ka aru, et keegi pole sind ega teisi koroonapositiivseteks nimetanud. Need on üldised väljendid kirjeldamaks antud olukorda ja potentsiaalset viiruseohtu. Eks neid koroonapidusid on iga nädalavahetus hulgim erinevates kortermajades koos valju tümpsuga. Paljudel on teistest lihtsalt suva, peaasi, et endal hea oleks. Mis muigama paneb on see, et kes kurat kutsub ajakirjanikud "oma seltskonna" peole ja veel sellisel ajal? :D Ja muidugi pole ka nende inimeste, kes pildi- ja videomaterjalid netti üles panevad, mõttemaailm just kõige pädevam. Või siis ehk olidki ajakirjanikud need, kes neid levitasid? Igatahes, tore on, et veast aru said. Erinevatest su videotest kuvab välja, et mõistus on sul päris õige koha peal ja suhtumine ümbritsevasse ka paigas. Lihtsalt ära poe peitu ja ära arva, et probleemid iseenesest ära kaovad.

  1. J P
   J P
   4 місяці tagasi

   Eks ta teab ise ka, et ei teinud mingit viga. Aga Kaja hellas ja peab "õiget" joont mööda kõndima.

  2. rokilaps
   rokilaps
   4 місяці tagasi

   @Marika Klimova Aitäh sisuka ja täiskasvanuliku vastuse eest :)

  3. Marika Klimova
   Marika Klimova
   4 місяці tagasi

   Mine saa kainex🤭

 36. Jürjo Meremäe
  Jürjo Meremäe
  4 місяці tagasi

  121 ajakirjanikku on thumbs down kogemata vajutanud -.-'

 37. Mari Bree
  Mari Bree
  4 місяці tagasi

  See on absoluutselt kohutav - ajakirjandus.

 38. AleksETP
  AleksETP
  4 місяці tagasi

  Kahju, et Telegram´i ajakirjanikud ei helistanud.

 39. Iphone
  Iphone
  4 місяці tagasi

  Lihtsalt küsin et kas maskidega üle liia ei minda?

 40. Siim S
  Siim S
  4 місяці tagasi

  Andrei. Su erudeeritud mõtteviis on juba ammu lihtsalt inimestel ees. Oodatigi mingit iba, millega sulle nüüd avalikkuse ees ära panna. Ega need inimesed tunnevad, et peavad oma lolluse ideoloogiat... Mis iganes see ka poleks... Iga hinna eest kaitsma. Vaata, mis klounaad selle duubli saate ümber näiteks käib. Või üldse ajakirjanduses ja poliitikas. Igast cancel culture'id ja doxxingud. See ei ole normaalne ja ratsionaalselt mõtlevale loogilisele inimesele aksepteeritav. Word up! Et need ajakirjanikud nimeliselt ette võtsid. Sellisele jamale peabki vastu võitlema. Eesti igast ühingute ringkatsed, ajakirjandus, misiganes. Sa teed super tööd sellega, et lahkad neid rollimudeleid, mida nad siin lihtrahvale ette söödavad...sest see on fakt, et nad soovivadki lolluse võimu nimel normaliseerida. Respect mees!

 41. Kaiu Jaago
  Kaiu Jaago
  4 місяці tagasi

  Kroonikad ja Õhtulehed on alati tühja jutu ajajad olnud aga kui olin noor plika oli Eesti Ekspressi suhtes väike aukartus. Kahjuks on lapsepõlv läbi ja Eesti Ekspress ka kollaseks koltunud.. piinlik et pisikese Eesti ajakirjandus nii õelaks ja inetuks on muutunud..

 42. Kelin Tõevälja
  Kelin Tõevälja
  4 місяці tagasi

  good job Andrei! 👏🏼

 43. Teresa Pulk
  Teresa Pulk
  4 місяці tagasi

  bad press ei ole kindlasti uus asi, kindlasti ei võeta neid artikleid väga tõsiselt (eriti su kuulajaskond). teha vastu sama move ja rääkida terve video lihtsalt ajakirjanike tööst ja tööviisidest (ja nende fotod ning täisnimed siia postitada) võtab tähelepanu ära päris küsimuselt - miks selline üritus ka enne lisapiiranguid ok ei olnud? eksisid, aktsepteerid seda, aga suure vaatajaskonnaga noorena võiksidki rääkida, miks see on vale.

 44. regardman
  regardman
  4 місяці tagasi

  Kas see Rannamaja-ajakirjanik ei julgenudki puistama sind hakata? 😁

 45. Timo N
  Timo N
  4 місяці tagasi

  Õppida on siit seda,et meedia on pask

 46. Timo N
  Timo N
  4 місяці tagasi

  Boikoteerime eesti meediat

 47. Rein Varev
  Rein Varev
  4 місяці tagasi

  kroonika ei ole ajakirjandus!

 48. Sandra Kasela
  Sandra Kasela
  4 місяці tagasi

  Ma ei tea kuidas teistega, aga mulle juba päris vaiksest peale selgeks tehtud et need ajalehed jne toodavad enamus ajast vale jutte, pole teada kull miks aga arvan et rohkem jälgijaid saada ja tähelepanu, nagu võistleksid kes on aasta parim kirjanik🙄 vaga nõme on inimesi ähvardada, aga Kaja kallas peaks ka nagu midagi nende asutustega tegema ja seletama et vale informatsioon pole oige. Voiksid ka nemad trahvi saada vale postituse eest nagu saad siis kui teed 112 vale häire :) koige nomedam on lambist segada asjasse ema kuigi ema ei olnud isegi noorte peol🤔

 49. zedane
  zedane
  4 місяці tagasi

  sp eestis ongi marketing ja ajakirjandus nii halb sest kõike imetakse läbi draama, nad lihtsalt vaatavad, et AZ annab klikke korraks aga nad ei tea mis tahendab respect, zeva tee ikka oma asja, tead mis teed ja oled kindel endas. elagu

 50. Rando Pa
  Rando Pa
  4 місяці tagasi

  Mis "faktidega" Kaja Kallas AZ'i ära rääkis?

 51. Marek Kuu
  Marek Kuu
  4 місяці tagasi

  Ma ei võtaks kaja kallase kõne vastugi. või koheselt lõpetaks selle.

 52. SKILL TV
  SKILL TV
  4 місяці tagasi

  silm on sinine w?`või ma ainuke kes seda näeb :D

  1. Laura Lilian
   Laura Lilian
   4 місяці tagasi

   Sa pole ainuke 🤨

 53. frida valk
  frida valk
  4 місяці tagasi

  Ma arvan et see Andrei on lihtsalt väga super inimene 🤩

 54. Kaur Taniel
  Kaur Taniel
  4 місяці tagasi

  See punktide jagamine oli fire. Ilmsegelt Eesti žürii ei jaga matsu

 55. Ocean Denied
  Ocean Denied
  4 місяці tagasi

  AZ sa voiksid ka teha nagu nublu tegi, mingi laulu nt. nagu Vigla show kuigi see on kommentaari jagamine siis, samas seessuhtes ei tea kas see hea mote.

 56. Temp0
  Temp0
  4 місяці tagasi

  kroonika irw...nende elus ebaõnnestunud ajakirjanike karjäär pole isegi 25% sinu omast. Tänu sinule nad leiba teenivadki. keep goin AZ

 57. Karl Martti Tammsalu
  Karl Martti Tammsalu
  4 місяці tagasi

  ok

 58. Averiin Hummal
  Averiin Hummal
  4 місяці tagasi

  Kas sa politseisse ei saa pöörduda v? See on ju tegelikult ebaseaduslik levitada vale infot. Ja meedial sellist asja levitada ja välja pressida ei ole ju õigust?

  1. vulc1
   vulc1
   4 місяці tagasi

   Andrei on avaliku elu tegelane. Avalikkuse huvi tema vastu on legitiimne. Ajakirjandusel on õigus avalikku huvi teostada. Meediaeetika käsib anda sõna mõlemale poolele. Andreile anti omapoolse kommentaari andmise võimalus. Andrei seda ei kasutanud. Seega oli ajakirjandusel õigus kirjutada lugu/lood ilma tema sisendita. Antud juhul pole isegi mõtet Pressinõukogu poole pöörduda, ettekaotatud keiss.

 59. Laura-Liis Säde
  Laura-Liis Säde
  4 місяці tagasi

  see hetk kui Zevakin ütleb oma videos, et: "Tahaks eriliselt tänada Laura-Liisat..." aga su nimi on Laura-Liis 😢

 60. Kert Mõttus
  Kert Mõttus
  4 місяці tagasi

  Kes kallas? Kaia kallas

 61. Indrek
  Indrek
  4 місяці tagasi

  Word!

 62. Carmen Kallaste
  Carmen Kallaste
  4 місяці tagasi

  Ma olen katkuhaige Andrei Zevakini fänn and I am proud! ❤️

  1. Iphone
   Iphone
   4 місяці tagasi

   Miks inimesed ütlevad katkuhaige et tegi naljaka livestreami v? Loodan et mitte

 63. The Red
  The Red
  4 місяці tagasi

  Tõenäoliselt juba eesti meedia portaalid on seda videot reportinud vihakõneks.

 64. Martin
  Martin
  4 місяці tagasi

  #TEAMISTO

 65. Oliver Konsap
  Oliver Konsap
  4 місяці tagasi

  Motetu teema see covid, fbs kuskil vid levis et haiglad on jumala tyhjad omadega. Siis kui meedia tleb pidavat rahvas ette veetama jne. Kui keegi haiglas tootab ss pls send me proof.

  1. kiismann
   kiismann
   4 місяці tagasi

   Sorri, aga inimesi ei ravi lihtsalt haiglas voodis pikutamine. Personal on see, kes ravib ning väljaõppinud personal on piiratud. www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/fotod-laane-tallinna-keskhaigla-lukkab-umber-video-tuhjast-koroonaosakonnast-tegemist-on-kellegi-pahatahtliku-sooviga-levitada-moonutatud-infot?id=92768855 Miks peavad meie meedikud juba aasta otsa meeletu surve all töötama, samal ajal kui influencerid lihtsalt iga nädal pidutsemist jagavad oma storides?

 66. Anna-Liisa Annus
  Anna-Liisa Annus
  4 місяці tagasi

  täiega ebameeldiv oli kuulata kõrvaklappidega, käega taod vastu lauda ja see käib kõik mu ajust läbi ughhh:(

 67. Pane Peeru
  Pane Peeru
  4 місяці tagasi

  Värdjad ajakirjanikud

 68. Taavi Kuusk
  Taavi Kuusk
  4 місяці tagasi

  Tegelikult sa saad nad kohtusse kaevata vale info levitamise eest

  1. Iphone
   Iphone
   4 місяці tagasi

   Sama nagu

 69. Mona Poom
  Mona Poom
  4 місяці tagasi

  Andrei ma ütlen sulle juba ära aitäh, et sa rääkisid sellest avalikult youtubes kindlasti jagan ka seda teistele edasi tõesti aitäh kõik said nüüd sellest õppetunni ja loodan, et sina ka. Ole terve

 70. Rebecca Riin Laasi
  Rebecca Riin Laasi
  4 місяці tagasi

  Ma vaatasin et kroonika räägib uues artiklis sinust sitta. "Andrei Zevakin vabandab siiralt: Andrei Zevakin pärast kuute päeva on nõus rääkima.

 71. Juhan Riis
  Juhan Riis
  4 місяці tagasi

  Kes veel ei teadnud siis massimeedia põhieesmärk ongi inimeste kontrollimine ja kõige tavalisem käik selle saavutamiseks ongi manipulatsioon. Medea oli ju Kreeka jumalanna - goddess of illusion. Sealt tuleb ka sõna meedia. Time to wake up 😉

 72. Richard
  Richard
  4 місяці tagasi

  Need ajakirjanikud suguhaiged vist :/

 73. Monkey Face
  Monkey Face
  4 місяці tagasi

  Sa muidu sellele ka mõtlesid, et oleksid tulnud sa oma vabandusega oma kanalil kohe välja, ei oleks neid artikleid nii palju ilmunud? Selge on see, et kuna sa oled avaliku elu tegelane, oled sa ka selgelt seltskonnaajakirjanduse suure tähelepanu all - eriti, kui sinuga seoses juhtub midagi taunimisväärset. Selle asemel, et nüüd raskelt solvunud olla ja nutta, kui ülekohtuselt sinuga käituti, vaata hetkeks iseendale otsa ja mõtle, mis osas ise valesti käitusid. Oleks sa mingi suva-Andrei, ei oleks sind ajakirjanikud "ahistanud" ka. See "sugulaste, pere, sõprade ohtuseadmine" vms sa seletasid, on selgelt ülepaisutatud tõlgendus. Paparazzid tegid oma tööd, sul omal puudub aga igasugune PR teadlikkus.

  1. Pärtel Pauk
   Pärtel Pauk
   4 місяці tagasi

   tegemist juu tüüpilise äratõusnud "kuulsusega", kes kujutab endale ette, et talle ei kehti samad reeglid mis pööblile !!! tüübi "vabandus" on sama "aus" nagu sead oskavad lennata :D !!

  2. justLaura
   justLaura
   4 місяці tagasi

   Aus

 74. luke 1234
  luke 1234
  4 місяці tagasi

  Sa olid mul eesti laulus lemmik isegi laulsin kaasa

 75. ILM
  ILM
  4 місяці tagasi

  15 minta on pikk?

 76. Kaspar Rätsep
  Kaspar Rätsep
  4 місяці tagasi

  Kõik mida saa rääkisid olid väga õiged

 77. Erika Töru
  Erika Töru
  4 місяці tagasi

  Tere Andrei, tegid öigesti et selle juhtunu sel moel kokku vötsid. Koroona ajal tegelikukt töesti pidu korraldada ei saa. Oleksite pidanud seda ette nägema. Kuulasin kogu su jutu ära ja pean ütlema et tegid väga targasti, oled osanud end, peret, söpru kaitsta ja ajakirjanikele koha kätte näidata.

 78. Inxuu
  Inxuu
  4 місяці tagasi

  Ma tean mis tunne on kui meedia surgib täiega😕Pea vastu😊👍

 79. mattias
  mattias
  4 місяці tagasi

  CANCELLED on pigem kõik need Telegramiga samal pulgal olevad klikihonoraride vaimus uudiseid vorpivad meelelahutuslikud "ajakirjandusportaalid", mida videos kajastasid. Ainukene tarbitav uudisteallikas kohalikule mõtlevale inimesele on rahvusringhäälingu uudisteportaal www.err.ee/ .

  1. Iphone
   Iphone
   4 місяці tagasi

   Livestream vä loodan et mitte ma ei taha et see kutsub sa tahad v kui ja siis kahju

 80. mattias
  mattias
  4 місяці tagasi

  9:41 Richard, ma isiklikult soovitan sul endale vesi peale tõmmata.

 81. Mary Kuusk
  Mary Kuusk
  4 місяці tagasi

  Koroona orgia? :D

 82. reigo.virolainen
  reigo.virolainen
  4 місяці tagasi

  Fata Morgana : Ööd on siin mustad !

 83. christeder
  christeder
  4 місяці tagasi

  Wow Andrei! Sul nädalaga ikka päris mitut toimunud! Kuid esmalt palju õnne suurte tulemuste eest muusika osas! Näha, et anne on olemas, keep it up! Kuid see mida ajakirjandus teeb... super, et räägid ja jagad infot nii nagu on! Aitab rohkem valgust luua, mis ajakirjanduses toimub ja millised on kitsaskohad! Ning väga odavad käigud ajakirjanduse poolt... teatud osas tekib küsimus, kas nad võivad andmeid selliselt töödelda.

 84. Kriipsu-Uku
  Kriipsu-Uku
  4 місяці tagasi

  Ma tean et see tõsine video, aga poole video pealt tuli mul mõte Andrei laua põntsutamisest kickdrum sampeldada :)))

 85. Martin K
  Martin K
  4 місяці tagasi

  nii nagu ikka Eesti võtab kõik Usalt üle, on ka cancellation kultuur siia jõudnud ei, good work az, ilus explanation. kahju, et ükski pasaleht ilmselt sinu POV muidugi ei kajasta.

 86. HawaiiG
  HawaiiG
  4 місяці tagasi

  Gotta love controversy Kroonika

 87. James Curtin
  James Curtin
  4 місяці tagasi

  Vaatame teise pilguga. Andrei pööras kogu selle teema enda vastu, tegi end ohvriks. Võtame hetke meeldetuletuseks, millised on tema videod - mahategevad, alandavad, pidevad itsitused teiste üle. See on kõik õigustatud. Ta võib nii teha. Ta kasutab neid samu võtteid oma videotes ja enamatki, mida need ajakirjanikud. Nüüd siis “murdub” ja on ähmi täis sellisest asjast, need pealkirjad on olnud läbi ajaloo sellised, selline see kollane ajakirjandus ongi. Jah, see ajakirjanik eksis sonaga “peate selgitusi andma” aga so what. Ta ei anna ju niikuinii. Ajakirjanikule ongi kohane uurimine, jah, ta läks mõne sõnaga tavarütmist välja, aga see ei ole lähedalegi nii must, kui see vesi, mis ta teistele on oma edvistavate videotega peale kallanud. Nagu ta ka Brigitte intervjuus mainis, ta ei võta asju hinge ja südamesse, ongi vähe tõenäoline, et see teda siis mõjutas, kuid see võimalus siiski jääb. AGA see on hea asi, millest kinni haarata, et matta oma valeteod tagaplaanile ja teha teised maatasa, jälle. “Aga vaata, mis nemad teevad... ja veel mulle. Mulle tehti liiga. Ma nüüd ise kihistan teiste üle edasi, kohe kui see teema laabub.”

  1. vulc1
   vulc1
   4 місяці tagasi

   ​@Kaarel Veide Mina kuulsin 99% ajast enda ohvrina esitamist, 0,9% peo õigustamist (kõik olid ju koroonanegatiivsed!) ja 0,1% vabandamist. Peo õigustamise juurest hüpata kohe vabandamise juurde on jabur ja minu hinnangul oma vabandamises siiras inimene niimoodi ei teeks.

  2. paula Pütsepp
   paula Pütsepp
   4 місяці tagasi

   @Kaarel Veide suht kindel et ta ikkagi oli sellel peol ja mis lamba määgimisest te räägite. See on täpselt sama väljend mida kasutas üks vanamees kui ta proovis mulle lahti seletada et armastus on ainult mehe ja naise vahel. Loodan siiralt, et te olete alaealine haha. Kui oleksite natukene vanem kui 18 siis sorry aga hullult piinlik kui te oma vaba aega Andrei Zevakini videoid kommenteerides veedakstite.

  3. Kaarel Veide
   Kaarel Veide
   4 місяці tagasi

   Kuulasite üldse video ära enne, kui siin lahmima hakkate? Andrei on 1 (üks) 5st (viiest) stuudio omanikest. Andreid ei olnud sellel peol! Ainus tema tehtud nn viga seisnes selles, et ta oli teadlik, et seal toimub midagi. Sellest hoolimata, et teda seal ei olnud, võtab ta siin videos vastutuse ja vabandab, et lasi üldse sellel juhtuda/toimuda. Tunnistab ja seletab, et see on vale jne jne. Kuna ta on üks viiest omanikust, siis arvan, et tal oleks suhteliselt võimatu seda ära hoida nagunii, kui ülejäänud neli seda on otsustanud teha! Inimesed lõpetage see lamba moodi määgimine! Kui selgest Eestikeelsest jutust aru ei saa või ei taha aru saada, siis nahhui sa üldse hakkad uupi lahmima( loe lamba kombel määgima)

  4. paula Pütsepp
   paula Pütsepp
   4 місяці tagasi

   @vulc1 jUst, kogu see olukord on yli silmakirjalik

  5. vulc1
   vulc1
   4 місяці tagasi

   @James Curtin Superhästi kokkuvõetud. Oluline erinevus on aga selles, et Andreile anti kümneid ja kümneid kordi võimalus enda kommentaari anda. Seevastu aga Andrei ohvrid, keda ta oma videodes maha on teinud, sellist võimalust ei saanud. Seega Andrei ohvrid on 1000x rohkem ärakasutatud ja tagakiusatud kui ta ise.

 88. Arabella Roosi
  Arabella Roosi
  4 місяці tagasi

  Meedia ei rynda sind kuna seal peol olevat koroona positiivne, vaid sp et pidu yldse toimus

  1. emma kask
   emma kask
   4 місяці tagasi

   jah.

  2. paula Pütsepp
   paula Pütsepp
   4 місяці tagasi

   JAH

 89. paula Pütsepp
  paula Pütsepp
  4 місяці tagasi

  Sellega kaotasin igasuguse austuse teie vastu. >:(

 90. Elerin Uustamm
  Elerin Uustamm
  4 місяці tagasi

  Appi nii hea🤣🤣

 91. Selina Koossalu
  Selina Koossalu
  4 місяці tagasi

  Väga tark jutt !!!!

 92. Luhtaru
  Luhtaru
  4 місяці tagasi

  Hahahaah, kroonika on siin loo juures kommentaarid keelanud kroonika.delfi.ee/artikkel/92826649/andrei-zevakin-avas-lopuks-suu-seoses-koroonapeoga-siiralt-vabandan-selle-eest

 93. Sui Ming
  Sui Ming
  4 місяці tagasi

  Kroonika ärimudel ja peatoimetaja töö: 1. Leia udud kel puudub eneseväärikus ja valehäbi ning kes ükskõik mis võtetega klikid majja toovad. 2. Kiida nende ebaeetilisust ja ebaprofessionaalsust veel takka ning sisesta neile, et see ongi kvaliteetne ajakirjandus. 3. Riisu plekk.

 94. jarmo õigus
  jarmo õigus
  4 місяці tagasi

  ooooo

 95. Chris
  Chris
  4 місяці tagasi

  Tundub, et oled astunud Trumpi poolt tühjaks jäänud saabastesse. Orange man bad. Vähemalt on järjekorde silmapaar avanenud. Jõudu edasiseks!

 96. Ago Press
  Ago Press
  4 місяці tagasi

  Eks ole näha, mitu positiivset sealt peolt tuleb..

 97. candycarmen
  candycarmen
  4 місяці tagasi

  Vigu on alati raske tunnistada, seega respect, et tegid seda ja vabandasid 👊 Olles avaliku elu tegelane või mitte, siis mitte keegi ei ole kohustatud andma meediale kommentaare. Noored ja kogenematud ajakirjanikud langesid seekord tõesti madalale. Ei kiida nende käitumist ega lähenemist üldse heaks. Tundub, et ollakse kõigeks valmis lihtsalt, et järgmine pealkiri valmis vorpida ja hakata klikke koguma ..

  1. vulc1
   vulc1
   4 місяці tagasi

   "Vigu on alati raske tunnistada, seega respect, et tegid seda ja vabandasid" Too little, too late

 98. James Curtin
  James Curtin
  4 місяці tagasi

  Juba kustutavad commente

  1. Iphone
   Iphone
   4 місяці tagasi

   @James Curtin mille eest ta vabandas kroonika ees livestreami toimumise pärast? Või koroonapeo?

  2. Iphone
   Iphone
   4 місяці tagasi

   @James Curtin ma loodan et ta livestreamist ei rääkinud

  3. James Curtin
   James Curtin
   4 місяці tagasi

   @Iphone minu

  4. Iphone
   Iphone
   4 місяці tagasi

   Kelle?

 99. Kristella Tonska
  Kristella Tonska
  4 місяці tagasi

  Ole tugev palun ❤️

 100. vulc1
  vulc1
  4 місяці tagasi

  Ajakirjanikud tegid tublit tööd! Avaliku elu tegelane nagu Andrei peaks arvestama avalikkuse kõrgendatud huviga tema isiku ja tegemiste vastu. Kuna Andrei kommentaare ei andnud, siis otsiti infot mujalt. Andrei võiks teha enda jaoks järeldused, kuidas oma suhtekorraldust tulevikus paremini organiseerida. Maa alla vajumine on halb valik.

  1. Siim S
   Siim S
   4 місяці tagasi

   Igast idiootidele, kes oma "võimu" sulepeast midagi negatiivset välja pigistada üritavad... Ei peagi mingit vastust andma.

  2. paula Pütsepp
   paula Pütsepp
   4 місяці tagasi

   Just, ma ei saa aru kuidas ja miks ta yldse ennast hetkel kannatanuks peab?